Wspieraj

Jeśli tu trafiłeś oznacza to, że albo chcesz wesprzeć projekt Kosmicznej Propagandy, albo trafiłeś tutaj przypadkiem, klikając w losowe miejsca na stronie.

Dla tych, którzy weszli na tę stronę z zamiarem wsparcia projektu — serdeczne podziękowania.

Blog istnieje, ponieważ czerpię radość z pisania na tematy poruszające eksplorację kosmosu, a przede wszystkim, co nie trudno zauważyć, kolonizacji Czerwonej Planety.

Strona jest wolna od reklam AdSense i nie jest planowane, aby w przyszłości zostały wprowadzone. Ważne jest, aby strona była przede wszystkim czytelna i przystępna dla czytelników. Niemniej jednak, prowadzenie bloga, pisanie artykułów na tym oraz innych portalach pochłania sporą ilość czasu. Wsparcie czytelników, w jakiejkolwiek formie, znacznie ułatwiłoby rozwój projektu.

W jaki sposób możesz pomóć? 

1. Głoś “Kosmiczną Propagandę”

Wsparcie nie musi być finansowe. Jeśli spodobał Ci się jakiś artykuł, podziel się nim z innymi! Prześlij link do artykułu znajomym, udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku lub w innych mediach społecznościowych. 

2. Współpraca

Jeśli jesteś przedstawicielem jakiejś firmy, strony internetowej, projektu i wyrażasz chęć podjęcia współpracy mogącej przybrać dowolną formę, zachęcam do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego, do którego link umieszczony został poniżej. 

Kontakt

3. Kup gadżet z logo Kosmicznej Propagandy

W sklepie Cupsell dostępne są obecnie białe kubki z nadrukowanym, czarnym logo bloga oraz koszulki. Jeśli logo przypadło Ci do gustu lub zwyczajnie chcesz wesprzeć w ten sposób projekt, zapraszam do odnośnika do sklepu poniżej!

Sklep

 

 

Bartosz Mejer Administrator
Popularyzator sektora kosmicznego w Polsce. Udzielam się głównie na tematy załogowej eksploracji kosmosu, kolonizacji Marsa oraz nowinek astrofizycznych.